Ambassadörer

Ambassadörer

Våra ambassadörer är psykologstudenter från olika universitet runt om i Sverige och dessa stjärnor fungerar som PS20’s högra hand. Ambassadörerna finns till bara för dig! De är härliga personer som du kan vända dig till när du har frågor och funderingar om PS20! Tveka inte att höra av dig till dem om du har frågor.

Undrar du vem som är ambassadör för just ditt universitet? Se nedan!

Stockholms universitet

Martin Linge
m_linge@hotmail.com

Tuva-Maja Jansson
tuva_maja@hotmail.com

Karolinska Institutet

Zusanna Bjurenfalk
zusanna93@hotmail.com

Hanna Sallmén
hanna.sallmen@gmail.com

Göteborgs universitet

Martin Wavelski
martinwavelski@gmail.com

Salli Honkanen
sallyhh77@yahoo.com

Lunds universitet

Pär Bengtsson
pa3626be-s@student.lu.se

Johanna Malmström
jo2884ma-s@studnet.lu.se

Linköpings universitet

Meggie Bergman
megbe210@student.liu.se

Fredrik Persson
fr3drik-@hotmail.com

Linnéuniversitetet

Kosmo Sve
kosmo.sve@gmail.com



Uppsala universitet

Josefine Ramsvik
josefine.ramsvik@gmail.com

Lisa Lindström
lisa-lindstrom@live.se

Mittuniversitetet

Anna Olsson
anol1809@student.miun.se

Peter Schönenberg
peter.schonenberg@gmail.com

Umeå universitet

Viktor Dackland
victordackland1@gmail.com

Angelica Olander
angelica_olander@hotmail.com

Örebro universitet

Dekan Rashed
dekanrashed@gmail.com

Annelotte Grezel
annelottegrezel@hotmail.com

Karlstads universitet

Viktor Berg
viktor.bergh@outlook.com

Kenny Lee Iker
kennyiker@hotmail.com